PRACUJ JAKO

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI

Zawód o wielu obliczach

Wszystkie nasze oferty pracy

Zadania kierowcy ciężarówki

Kierowca pojazdów ciężarowych stanowi rdzeń działalności Grupy Mauffrey. Jej zadaniem jest dystrybucja różnych towarów klientów w ścisłej zgodności z normami bezpieczeństwa, szanując sprzęt i przestrzegając procedur obowiązujących w Grupie.

Ważnym elementem pracy kierowcy są również relacje z klientami, ponieważ jest on zobowiązany do zapewnienia nienagannej jakości usług w określonym czasie.

Jako pierwszy ambasador Grupy Mauffrey, kierowca ciężarówki jest niezbędnym ogniwem w naszym sektorze działalności.

Kierowca pojazdów ciężarowych jako rdzeń działalności Grupy Mauffrey

Dzięki różnorodności sektorów działalności naszych klientów oraz ich zróżnicowanym towarom kierowcy Mauffrey mogą wykonywać wiele działań przy użyciu różnych pojazdów Grupy (ampliroll, platformy z ruchomą podłogą, cysterny itp.).

Grupa Mauffrey, posiadająca ponad 50 zakładów na terenie Francji i Europy (Luksemburg i Polska), oferuje różnorodne ścieżki kariery i liczne perspektywy dla osób, które chcą zwiększyć swoją wszechstronność i wzbogacić doświadczenie.

WYWIAD

Yannick DELOY

KIEROWCA CYSTERNY Z WĘGLOWODORAMI

„Jako kierowca musisz być tak sumienny, jak to tylko możliwe”.

WSZECHSTRONNOŚĆ – SKRUPULATNOŚĆ – ZAUFANIE – JAKOŚĆ –

Dlaczego warto dołączyć do Grupy Mauffrey jako kierowca samochodu ciężarowego?

Grupa Mauffrey zapewnia:

  • korzystanie z ustawicznego szkolenia w ramach Akademii Mauffrey oraz spersonalizowanego wsparcia ze strony kierowcy opiekuna.
  • obsługę nowoczesnego sprzętu, wymienianego co 3 lata.
  • smartfona i korzystanie z technologii w pojeździe oraz narzędzi cyfrowych (elektroniczny CMR)
  • możliwość integracji wielu działań (ampliroll, platformy z ruchomą podłogą, cysterny), w transporcie regionalnym lub w krajowym.
  • korzystanie z mobilności geograficznej dzięki wielu lokalizacjom w całej Francji lub z możliwości rozwoju w ramach Grupy
  • dołączenie do grupy rodzinnej, która poprzez swoją fundację wspiera zdrowie i edukację
  • wsparcie w życiowych projektach dzięki Action Logement
  • zatrudnienie w innowacyjnej grupie i obsługę sprzętu: ciągników gazowych, elektrycznych, …

PONAD 4 000 pracowników już zdecydowało się do nas dołączyć.